تبلیغات
مرکزپوشاک جامعه *** مرکزپوشاک خانواده - چه بپوشیم(دراپ)

مرکزپوشاک جامعه *** مرکزپوشاک خانواده

جایگاه مامعلوم است حدفاصل رویای شماتاواقعیت

 

چه بپوشیم(دراپ)

 

نوع مطلب :چه بپوشیم ،

نوشته شده توسط:محمد شهرابی فراهانی

لزوما" هر انچه که ما دوست داریم بپوشیم برازنده ما نیست.

متخصصان شرکت جامعه با بهره گیری از سالها تجربه نکات قابل استفاده زیر را به شما عزیزان  تقدیم می نمایند. تا بتوانید متناسب با نوع اندام ،سن ،رنگ چهره و بسیاری از فاکتورهای دیگر که صرفا" مربوط به شخص شماست بهترین پوشش را به سادگی انتخاب نمایید. برای انتخاب مناسب ترین پوشش براساس طرح پارچه،مدل،رنگ و سایز اولین قدم شناخت اندام خود می باشد.افراد براساس قد به سه دسته تقسیم می شوند:

1- افراد با قد کوتاه ( لاغر ویا چاق)
الف- بهتر است این افراد  پارچه  های راه راه (دیپلمات) ، ترجیحا" از دیپلمات ریز یعنی از راه راه باریک استفاده کنند.

ب-  برای این افراد کتها بهتر است تک چاک باشد، فرم کت تک چاک بنحوی است که باعث یکپارچگی دید بیننده  از پشت سر شده و این امر به کشیدگی اندامشان کمک می کند. دراپ مناسب برای این افراد 2 ویا 4 می باشد.

ج- افراد کوتاه قامت نباید کت های اندامی بپوشند. این نوع کت ها باعث میشود با لا تنه فرد مثلثی شکل دیده شود.که منجر به عریض تر نشان دادن شانه ها  شده و با لا تنه کم  ارتفاع دیده شود.


2- افراد با قد متوسط (معمولا" متناسبند .لاغر و یا چاق)
الف- افراد با قد متوسط معمولا" اندام متناسب تری نسبت به بقیه دارند برای این افراد عموما"انتخاب های زیادی وجود دارد و تنها تناسب رنگ وطرح مناسب چهره می تواند بهترین ظاهر را در این دسته ایجاد کند اما رعایت اصول  کلی شیک پوشی  می تواند به رضایت مندی نهایی منجر گردد. بهتر است اگر کمی چاق ترند از کت های دراپ دار و اگر لاغر ترند از کت های دراپ6 استفاده نمایند.

3- افراد با قد بلند(لاغر ویا چاق)
الف- این افراد اگر لاغرند  بهتر است از پارچه های راه راه درشت و پیچازی واگر چاق ترند بهتر است از پارچه های راه راه باریک تر استفاده نمایند.

ب- افراد با قد بلند ،افراد لاغر با قد بلند باید از کت دو چاک استفاده کنند چون اکثرا" افراد لاغر بلند قد کمر باریکتری نسبت به شانه شان دارند و استفاده از کت دو چاک باعث تناسب بیشتری بین کمر و شانه شان می شود و اصطلاحا" از لق زدن پایین کت می توانند جلوگیری نمایند. دراپ مناسب این اندام شماره 8 میباشد.

ج-عمده مشکلی که این افراد دارند کوتاه بودن آستین های کت  آنهاست که فقط با دراپ 8 قابل حل است در خیلی از موارد آستین های بلند پیراهنها با دکمه سر دست که از زیر کت نمایان است کمک بزرگی خواهد کرد!


 

اصولا كت و شلوارهایی از جنس پارچه‌های براق، پارچه‌های ضخیم و كلفت، طرح‌هایی مثل 4خانه درشت و... باعث درشت‌نمایی اندام می‌شود و این قبیل كت‌ها برای افراد لاغر برازنده‌تر هستند.

آقایان چاق می‌توانند از كت وشلوارهایی با رنگ‌های تیره و مات و همینطور طرح‌های راه‌راه  باریک و یا بدون طرح استفاده كنند.همچنین این آقایان باید از پوشیدن كت‌هایی كه در پشت چاك دارد و به‌ویژه كت‌های دوچاك بپرهیزند خصوصا افرادی كه در ناحیه پشت درشت اندام هستند، چراكه چاك‌ها در پشت كت جلب توجه می‌كند و ایراد اندام را به چشم می‌آورد. پوشیدن كت‌هایی بدون چاك، پیله و یا هر برشی كه جلب توجه كند برای آنها مناسب است.

استفاده از کت تک دکمه فقط در مراسم بسیار رسمی و دامادی و مراسم خاص استفاده می شود ولی کت دو دکمه استفاده آن در مراسم رسمی ، ادارات و برای پوشش روزانه پیشنهاد می شود.
یقه کتها هم باید مناسب با اندام و هیکل افراد باشد کتها با یقه شکاری باعث پهن تر نشان دادن شانه های فرد می شود و این مدل از یقه بصورت فصلی می باشد و فقط در دوره ای خاص مد می باشد. یقه های ساده  را در تمام مراسم و در تمامی موارد می توان استفاده نمود.  

در رابطه با جنس پارچه می توان گفت هر چقدر میزان پشم آن بیشتر باشد كت رسمی‌تر خواهد بود و معمولا كت‌های رسمی از 70 تا 100 درصد پشم تهیه می‌شوند. مرغوبیت این كت‌ها به كیفیت و نوع پشم به كار رفته بستگی دارد.البته چروك شدن ویژگی این كت‌هاست و باید توجه داشت این كت‌ها، كت‌های اداری و روزانه نیستند چراكه در محیط‌های اداری و كاری  و نیز برای مصارف روزانه بهتر است از كت وشلوار‌هایی استفاده كرد كه زیاد چروك نشود تا بتوانید نظم و آراستگی‌تان را حفظ كنید.كت‌هایی كه در تهیه الیاف ان  درصدی الیاف مصنوعی به‌ویژه  trevira به كار رفته باعث کمتر چروک شدن  كت وشلوار ها ‌می شود و می‌توان به عنوان پوششی که به مراقبت کمتری نیاز دارد، از آنها استفاده كرد. ترکیب 45درصد پشم و55درصد تراویرا در پارچه که بطور تخصصی در شرکت جامعه تولید می شود می تواند کلیه نیازهای اداری و روزانه را و در خیلی از موارد به دلیل مرغوبیت و خاص بودن طرحهای پارچه، نیازهای مجلسی  را تامین نماید نكته دیگری كه تاثیر بسیاری در كاربرد كت و شلوار می‌گذارد و نافذترین عامل  است، طرح پارچه و رنگ آن است.غالبا كت و شلوار‌های رسمی از رنگ‌های تیره و به‌ویژه طیف خاكستری و بدون طرح یا راه‌راه هستند.

آقایانی كه قدبالاتنه آنها نسبت به پایین تنه كوتاه‌تر است، باید از كت‌هایی با یقه باز و برگردان یقه بلند و باریك استفاده كنند و چنانچه قد پایین‌تنه و پاها كوتاه باشد استفاده از كت‌های كوتاه‌تر مناسب‌تر است، زیرا كت‌های بلند باعث می‌شوند پاها كوتاه‌تر از حدی كه هست به نظر برسد. همچنین این افراد باید از پوشیدن شلوارهای دمپا پاكتی بپرهیزند.
 
 قد كت: برای قد كت وقتی كت را پرو می‌كنید در حالت ایستاده دست‌ها را در كنار بدن قرار دهید، قد كت باید تا نوك انگشت شست برسد (البته  برای برخی افراد استثنا وجود دارد)
قد شلوار :باید توجه داشته باشیدشلوارتان به قدری بلند باشد كه در حالت ایستاده لبه پشت شلوار تا لبه پایین پاشنه كفشتان را بگیرد. بعضی از آقایانی که از کفشهای لژ دار بلند تر استفاده می کنند دقت نمایند که حتما" قد شلوارهای آنها حتما" روی پاشنه را بپوشاند.
جوراب: رنگ جوراب بهتر است با رنگ کفش هماهنگ  ویا همرنگ شلوار باشد. جورابهای سفیدو  اسپرت مناسب شلوار جین و کفشهای ورزشی می باشد.
کمربند: رنگ کمربند و کفش معمولا: یکیست مگر در مواردی که از کمربند جیر استفاده شود. کمربند مشکی تنها کمربندی است که همه آقایان باید داشته باشند.
زیر پیراهنی: آقایان توجه داشته باشند در زیر پیراهن های نازک تر حتما"از زیر پیراهنی های همرنگ و یا سفید استفاده نمایند. پیدا شدن یقه زیر پیراهنی از یقه پیراهن بسیار بد جلوه است.
تی شرت: افرادی که چاق ترند و گردن های کوتاه تری دارند بهتر است از تی شرت های یقه باز تر و هفتی شکل استفاده نمایند. چرا که انها را کشیده تر نشان میدهد.
 برگرفته از : سایت مرکزی جامعهfoot issues
دوشنبه 27 شهریور 1396 09:49 ب.ظ
Do you mind if I quote a few of your posts as long as
I provide credit and sources back to your site?
My blog is in the exact same niche as yours and my visitors would certainly benefit from some of the
information you present here. Please let me know if this okay with you.
Thanks a lot!
What causes the heels of your feet to burn?
سه شنبه 17 مرداد 1396 04:28 ب.ظ
Hello all, here every one is sharing these kinds of familiarity, so it's fastidious to read this weblog,
and I used to pay a quick visit this website all the
time.
What do you do when your Achilles tendon hurts?
جمعه 13 مرداد 1396 07:30 ب.ظ
I know this site offers quality dependent posts and extra data,
is there any other web site which gives such information in quality?
Willie
دوشنبه 9 مرداد 1396 10:12 ب.ظ
Great post.
free std testing clinics near me
یکشنبه 4 تیر 1396 09:13 ب.ظ
core از خود نوشتن در حالی که صدایی مناسب اصل آیا
نه کار خوب با من پس از برخی از
زمان. جایی در سراسر پاراگراف شما موفق به من مؤمن متاسفانه فقط برای
while. من این کردم مشکل خود را
با جهش در منطق و یک ممکن است را سادگی به کمک پر همه کسانی معافیت.
در صورتی که شما که می توانید انجام من را مطمئنا تا پایان در گم.
home std test
شنبه 3 تیر 1396 02:55 ب.ظ
قلب از خود نوشتن در حالی که صدایی مناسب در آیا نه نشستن خوب
با من پس از برخی از زمان. جایی درون پاراگراف شما قادر
به من مؤمن متاسفانه فقط برای
بسیار در حالی که کوتاه. من هنوز کردم مشکل خود
را با جهش در منطق و یک خواهد را سادگی به پر همه کسانی شکاف.
در این رویداد شما در واقع که می توانید
انجام من می مطمئنا تا پایان در گم.
Joesph
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 09:21 ب.ظ
Thanks for ones marvelous posting! I really enjoyed reading
it, you are a great author.I will be sure to
bookmark your blog and will eventually come back later on. I want
to encourage one to continue your great job, have a nice holiday weekend!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر